1342_hlinsko.png

Náš tým v Hlinsku se rozšířil o novou profesi – zdravotní sestru

pátek, 16. dubna 2021

FOKUS Vysočina v Hlinsku před několika týdny učinil další krok k naplňování principů multidisciplinarity. Od konce února se totiž zdejší tým rozšířil o zdravotní specializaci a napodobil tak další naše střediska.

[ Celý článek ]


342_c83a4309.jpg

Přidejte se k nám: hledáme vedoucí střediska Havlíčkův Brod

čtvrtek, 25. března 2021

FOKUS Vysočina hledá kolegu/kolegyni na pozici vedoucí střediska Havlíčkův Brod. Máte chuť účastnit se Reformy péče o duševní zdraví? Chcete být aktérem změn v komunitní péči pro lidi s duševním onemocněním? Pak to s námi pojďte vyzkoušet. 

[ Celý článek ]


341_logo_cdzhb_velke_2_web.jpg

Přidejte se k nám: hledáme nového kolegu/kolegyni do Centra duševního zdraví v Havlíčkově Brodě

středa, 3. března 2021

FOKUS Vysočina, z.ú., hledá sociálního pracovníka do multidisciplinárního týmu, ve kterém společně pracují sociální a zdravotní pracovníci.

 

[ Celý článek ]


340_nvd_nazev_maly.png

Klientům nabízím emaptii a naději

čtvrtek, 11. února 2021

Ivana Vomelová pracuje jako peer konzultant v havlíčkobrodském Centru duševního zdraví (CDZ), které FOKUS Vysočina provozuje společně s PN Havlíčkův Brod. Peer konzultant má vlastní zkušenost s duševním onemocněním, na své cestě k zotavení ušel už veliký kus cesty a může tak dál předávat cenné rady. A právě to Ivana, pro kterou je už dvacet let psychiatrická péče součástí jejího života, v CDZ dělá.

[ Celý článek ]


339_1.jpg

Přidejte se k nám. Hledáme zdravotní sestru pro Komunitní terénní tým v Pelhřimově

pátek, 5. února 2021

FOKUS Vysočina, z.ú., středisko Pelhřimov, hledá zdravotní sestru do multiprofesního Komunitního terénního týmu. Naše služby budujeme dle současných trendů a aktivně se podílíme na změně systému péče o duševní zdraví v ČR. Pomáháme lidem s duševním onemocněním najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu.

[ Celý článek ]


338_fovy_logo_rgb.png

Chráněné dílny změnily název. Nově jsou FOVY s.r.o.

čtvrtek, 28. ledna 2021

Sociální podnik Chráněné dílny Fokus Vysočina s.r.o. mění od 28.1. 2021 svůj název. Nově se bude jmenovat FOVY s.r.o.   Služby a výrobní činnosti i nadále pochopitelně zůstávají ve stejném rozsahu a kvalitě.

 

[ Celý článek ]


337_9.jpg

Ukázalo se, jak je dobrovolnictví důležité, říká vedoucí koordinátorů dobrovolníků

pondělí, 28. prosince 2020

Letošní rok byl jiný. Plný omezení a třeba i smutku, ale také nových šancí a lidské dobroty. Dobrovolnická centra, která má FOKUS Vysočina celkem čtyři (Pelhřimov, Havlíčkův Brod a Chotěboř, Humpolec a Světlá nad Sázavou, Hlinsko), měla opravdu plné ruce práce. Nezištná pomoc ostatním byla třeba více než kdy jindy a slovo „dobrovolník“ rezonovalo společností. „Ukázalo se, že společně toho zvládneme hodně,“ říká Helena Štěpánková, vedoucí koordinátorů dobrovolníků FOKUSu Vysočina.

[ Celý článek ]


336_fv_pf_2021.jpg

PF 2021

úterý, 22. prosince 2020

FOKUS Vysočina, z.ú. a Chráněné dílny Fokus Vysočina s.r.o. Vám do roku 2021 přejí vše dobré.

[ Celý článek ]


335_cez_epp_vyzva_480x300.jpg

#Pomáhejpohybem. Hýbej se a pomoz nám získat novou pec

pátek, 18. prosince 2020

Každý ví, že během vánočních svátků je třeba se také hýbat. A proč nespojit příjemné s užitečným?  Nainstalujte si aplikaci EPP od ČEZ, sbírejte pohybem body a pomozte tak Chráněným dílnám Fokus Vysočina s.r.o. v Pelhřimově získat novou pec na výrobu keramiky. Je to opravdu snadné!

[ Celý článek ]


334_img_7613.jpg

Cukroví, dárky i dekorace z našich dílen Vám usnadní Vánoce

středa, 9. prosince 2020

Vánoční čas je za dveřmi.  Blížící se svátky se promítají i do výroby některých provozů sociálního podniku Chráněné dílny Fokus Vysočina s.r.o. Nemáte čas péct cukroví? Můžete si jej objednat v cukrárně Čistá duše. Sháníte ozdoby na stromeček nebo milý dárek? V našich rukodělných dílnách si vyberete.

[ Celý článek ]

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2021 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK