Hledáme kolegu na pozici koordinátor/ka dobrovolníků pro region Humpolecko a Světlá nad Sázavou

 

Náplň práce: podpora a rozvoj dobroovlnictví v regionu, nábor a práce s dobrovolníky, spolupráce s přijímajícími oragnizacemi, propagace dobrovolnictví, organizace motivačních a jednorázových akcí.

Nabízíme: 0,5 úvazku, zajímavou a kreativní práci, uplatnění ve stabilní organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje. Práce vhodná i pro absolventy.

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, aktivní přístup,ochotu učit se nové věci, samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti. Řidičský průkaz sk. B. Orientace v oblasti dobrovolnictví a sociálních službách a znalost anglického jazyka výhodou.

Nástup možný od 1. 4. 2019

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete do 22. 3. 2019 na e-mail: anna.simonova@fokusvysocina.cz Další informace na tel: 774 151 495

 

Pracovník/pracovnice chráněné dílny v Chotěboři

Chráněné dílny FOKUSu Vysočina, s.r.o. přijmou do svého střediska v Chotěboři pracovníka/pracovnici na úklidové práce. Možná práce na zkrácený úvazek. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením.

V případě zájmu kontaktujte prosím Vlastu Teclovou na tel.: 774 415 150.

 

Pracovník/pracovnice chráněné dílny Havlíčkův Brod

FOKUS Vysočina, středisko Havlíčkův Brod, přijme pracovníka/pracovnici do chráněných dílen rukodělné a lesní čety  na zkrácený úvazek. Jedná se o jednoduchou manuální práci spočívající v montáži a balení výrobků. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením. Nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte prosím Evu Teclovou na tel: 775 151 497.


 

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2019 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK