Hledáme pracovníka/pracovnici na pozici Sociální pracovník do Komunitního týmu FOKUSu Vysočina, z.ú, v Havlíčkově Brodě

Náplň práce: přímá práce s klienty s duševním onemocněním, práce v multidisciplinárním týmu

Nabízíme: uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost podílet se na zajímavé a samostatné práci, aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí, možnost profesního růstu. Nástupní mzda 23000 Kč, osobní hodnocení a prémie po zapracování, dovolená navíc.


Požadujeme: Odborná způsobilost pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110), trestní bezúhonnost, ovládání PC, schopnost samostatné a odpovědné práce, otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním, loajalita, flexibilita a aktivní přístup k práci. Ochota učit se nové věci. Řidičský průkaz sk. B výhodou.
Praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou duševně nemocných výhodou.
 

Životopis a motivační dopis zašlete do 16. 7. 2018 na e-mail eva.teclova@fokusvysocina.cz. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel: 775 151 497

Pracovník/pracovnice chráněné dílny v Chotěboři

Chráněné dílny FOKUSu Vysočina, s.r.o. přijmou do svého střediska v Chotěboři pracovníka/pracovnici na úklidové práce. Možná práce na zkrácený úvazek. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením.

V případě zájmu kontaktujte prosím Vlastu Teclovou na tel.: 774 415 150.

 

Pracovník/pracovnice chráněné dílny Havlíčkův Brod

FOKUS Vysočina, středisko Havlíčkův Brod, přijme pracovníka/pracovnici do chráněných dílen rukodělné a lesní čety  na zkrácený úvazek. Jedná se o jednoduchou manuální práci spočívající v montáži a balení výrobků. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením. Nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte prosím Evu Teclovou na tel: 775 151 497.


 

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2018 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK