193_fokus_vysocina_2_b.jpg

středa, 17. února 2016

Do týmu managementu hledáme nového člena na pozici vedoucí střediska.

Náplň práce: odpovědnost za řízení střediska, odpovědnost za metodiky sociálních služeb sociální rehabilitace a chráněné bydlení, prezentace činnosti střediska, odborné vedení pracovníků, 1,0 úvazku.
Nabízíme: Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost řídit komplex sociálních služeb, aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí, zajímavou tvůrčí práci, samostatnost,
Požadujeme: Kvalifikaci sociální pracovník dle zákona č. 108/2006 Sb., praxi v sociálních službách nebo v manažerské pozici min. 2 roky, orientaci v legislativě sociálních služeb a metodice jejich poskytování, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz typu B, schopnost samostatné a zodpovědné práce, vedení týmů a organizační a motivační schopnosti.

Podrobný profesní životopis a motivační dopis zašlete do 11. Března 2016 na e-mail: marie.doudova@fokusvysocina.cz nebo na adresu střediska: Humpolecká 736, 393 01 Pelhřimov. Nástup možný od 1. 4. 2016. Další informace na tel: 725 893 485.

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko