pondělí, 8. června 2020

Díky dlouhodobé spolupráci a podpoře pana Karla Fuky - zaměstnance společnosti Avast, jsme i v letošním roce dostali možnost se prostřednictvím jeho nominace našeho projektu úspěšně zapojit do grantového programu Nadačního fondu Avast - Spolu se zaměstnanci. 

Cílem projektu je letos realizace kulturně-osvětové akce. FOKUS Vysočina realizuje 11.9. celodenní festival Na vlastní duši! v Pelhřimově. Cílem je rozšířit povědomí o duševním onemocnění, jeho prevenci, možnostech pomoci duševně nemocným a jejich rodinám a destigmatizaci duševně nemocných kolem nás. Tématem je propojení duševního zdraví, pohybu a přírody – festival se uskuteční v městských sadech. Využitím tohoto prostoru vytvoříme unikátní místo mezigeneračního propojení: díky festivalu se setkají v jeden den na jednom místě senioři z místního domova, studenti, dobrovolníci, klienti služeb a široká veřejnost. Mezigenerační propojení poukazuje na fakt, že duševní onemocnění se týká lidí v každém věku.

Díky pomoci NF Avast se můžeme více zamařit na kvalitní kulturně-osvětový program  a návštěvníky festivalu tak zaujmout zajímavými účinkujícími, interaktivními workshopy a odbornými přednáškami.  

Podpory Nadačního fondu Avast a dlouhodobé spolupráce s panem Fukou si velmi vážíme a děkujeme za ni.  

 

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2021 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK