středa, 16. září 2020

Festival Na vlastní duši!

Nadační fond pro Pelhřimovsko je jedním z donátorů, díky kterým jsme mohli v září letošního roku uspořádat festival Na vlastní duši! v městských sadech v Pelhřimově. 

Cílem projektu podpořeného skrze NF pro Pelhřimovsko byla letos realizace kulturně-osvětové akce. FOKUS Vysočina realizoval 11.9. celodenní festival Na vlastní duši! v Pelhřimově. Cílem bylo rozšířit povědomí o duševním onemocnění, jeho prevenci, možnostech pomoci duševně nemocným a jejich rodinám a destigmatizaci duševně nemocných kolem nás. Hlavním tématem bylo propojení duševního zdraví, pohybu a přírody a také dopady mimořádné situace onemocnění Covid-19 na běžný život a společnost kolem nás  – festival se uskutečnil v městských sadech. Využitím tohoto prostoru jsme vytvořili unikátní místo mezigeneračního propojení: díky festivalu se potkali v jeden den na jednom místě senioři z místního domova, studenti, dobrovolníci, klienti služeb a široká veřejnost. Mezigenerační propojení poukazuje na fakt, že duševní onemocnění se týká lidí v každém věku.

Díky podpoře NF  jsme se v letošním ročníku mohli více zaměřit na kvalitní kulturně-osvětový program  a návštěvníky festivalu tak zaujmout zajímavými účinkujícími, interaktivními workshopy a odbornými přednáškami.  

Za podporu Nadačnímu fondu pro Pellhřimovsko velmi děkujeme.  

 

 

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2021 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK